Movies
Ratings
238
The BubbleRated ★ 3.0
Ghosts of WarRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 2.5
The HighwaymenRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The HomesmanRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.5
True GritRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.5
Just Call Me NobodyRated ★ 3.0
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.0- Legend of Great MingRated ★ 2.0