Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0