Movies
Ratings
771
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0