Titles you rated
CommitmentRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0