Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
NerveRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Suddenly SeventeenRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.0
We Are Your FriendsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Home AgainRated ★ 4.0