Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0