Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0