Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
Ordinary LoveRated ★ 4.0- Happy! Rose DayRated ★ 3.0
- I'm Dying SoonRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 2.0
Queen of ReversalsRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.0