Titles you rated
The TreacherousRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0