Movies
Ratings
187
Set Me FreeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
PKRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Certified CopyRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Day & NightRated ★ 5.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5