Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0