Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0