Movies
Ratings
1336
The MatchRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Freud's Last SessionRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
OasisRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 3.0