Movies
Ratings
228
The Truman ShowRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Green ButchersRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0