Titles you rated
After.LifeRated ★ 1.5
ProtégéRated ★ 5.0
Martian ChildRated ★ 1.5
3 Days to KillRated ★ 1.0
Over the BorderRated ★ 2.0
Royal TrampRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 2.0
Safe HavenRated ★ 3.0
My SonRated ★ 1.0
The WaveRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 1.0
Legend of the Red DragonRated ★ 2.0
Miami ViceRated ★ 1.0
SaharaRated ★ 1.0
14 BladesRated ★ 2.5
August: Osage CountyRated ★ 2.0
Repo MenRated ★ 1.0
White FangRated ★ 2.0
The KingdomRated ★ 1.5