Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 0.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0