Movies
Ratings
3220
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0
ProphecyRated ★ 3.0
CharacterRated ★ 2.5
All the Long NightsRated ★ 4.0
MiraRated ★ 2.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Under the Open SkyRated ★ 3.5
The WaveRated ★ 2.5
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.0- The CollectionRated ★ 2.5
It Feels So GoodRated ★ 0.5
The CountessRated ★ 2.5
House of the DeadRated ★ 1.5
Club ZeroRated ★ 3.0
HotelRated ★ 3.0