Titles you rated
AnoraRated ★ 4.0
Addams Family ReunionRated ★ 3.5
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0