Movies
Ratings
341
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0