Movies
Ratings
245
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 0.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 4.5