Movies
Ratings
603
ExitRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5