Series
Ratings
119
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0