Movies
Ratings
183
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
Someone's GazeRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0