Titles you rated
RatatouilleRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5