Titles you rated
Sin CityRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 4.0