Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0