Titles you rated
PreyRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- DreamRated ★ 0.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 1.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
HustleRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5