Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0