Movies
Ratings
334
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Wandering EarthRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0