Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5