Movies
Ratings
1119
The MasterRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.5
CracksRated ★ 4.0