Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0