Movies
Ratings
214
Sea FogRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5