Titles you rated
Feels Good ManRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Tears for YouRated ★ 4.0
HenshinRated ★ 4.0
Little DJ: Chiisana koi no monogatariRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0