Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0