Movies
Ratings
676
Ex MachinaRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
OculusRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5