Series
Ratings
12
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0