Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 1.5
The Return of JafarRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Hot Shots!Rated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5