Titles you rated
- Pink LipstickRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 3.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Give Me FoodRated ★ 2.5
Mother's GardenRated ★ 1.5
White LiesRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Twinkle TwinkleRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 2.5