Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- TeletubbiesRated ★ 5.0
Sixth Sense 3Rated ★ 4.0
Sixth Sense 2Rated ★ 4.0
Sixth SenseRated ★ 4.0
X-Man Season 1Rated ★ 4.0- Madou King Granzort: Bouken-henRated ★ 5.0
- Madou King Granzort: Saigo no Magical TaisenRated ★ 5.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0