Movies
Ratings
94
MasqueradeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0