Movies
Ratings
142
Total RecallRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 2.0
ConfessionsRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 1.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0