Movies
Ratings
345
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
King KongRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5