Series
Ratings
101
Made In AbyssRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0