Movies
Ratings
26
Kick the MoonRated ★ 1.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 0.5
Million Dollar BabyRated ★ 1.0
In BrugesRated ★ 1.5
The Way BackRated ★ 1.0
High NoonRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 1.5
Moonrise KingdomRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 0.5
Red Cliff Part IIRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
The Bourne SupremacyRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 1.0
Radio StarRated ★ 1.0
The IllusionistRated ★ 1.0
HopeRated ★ 1.0