Titles you rated
Partners for JusticeRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
CasshanRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.5