Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
S LineRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0