Titles you rated
Saving Mr. BanksRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
Spy NationRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
SpanglishRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Our Summer in ProvenceRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 5.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0