Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Mutt BoyRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 1.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The BodyRated ★ 3.5