Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5